SEO

Ücretsiz Edu Backlink Listesi

Ücretsiz Edu Backlink

Bildiğiniz üzere SEO açısından backlink almak, daha doğrusu kaliteli bir backlink almak çok önemli. Siteniz için kaliteli backlinkler almak için tanıtım yazıları, dizin siteleri ve edu gov uzantılı internet siteleri kullanılır. Bu yazımda sizlere kendi hazırlamış olduğum edu uzantılı üniversite blogları listesi vereceğim.

Üniversite bloglarından backlink almak ne işe yarar diyorsanız, bu uzantılara sahip üniversite site ve blogları genelde Alexa dünya sıralamasında 10K-100K arası gibi yüksek sıralarda olurlar. Bu da sizin Alexa’da yükselmenizi sağlar. Yani edu uzantılı site ve bloglardan spam yapmayacak şekilde backlink alırsanız sitenizin index hızında ve Alexa değerlerinde gözle görülür bir artış olacaktır.

Benim bir projeye başlarken direkt olarak kullandığım listeyi sizlere de sunmak istedim. İçerisinde yorum yaparak kolayca backlink alabileceğiniz 15 adet üniversite blogu var. Bu bloglardan birkaçına yorum atarak Google’ın da gözüne girebilirsiniz 🙂

İsterseniz lafı uzatmadan direk listemize nasıl sahip olacağınıza geçeyim; 15 adet kaliteli üniversite blogundan yorum backlink listesini istiyorsanız yapmanız gereken tek bir şey var. Biliyorsunuz ki bu bloguma başka sitelerim sebebiyle pek yazı yazamıyorum. Bu nedenle hem başkalarının işi görülsün, hem de benim işim görülsün diye sizden tek ricam 150-200 kelime arası özgün bir makale yazmanız. Makalenin sonunda sitenizin ismi ve yazıyı yazan kişinin adı da yer alacak. Bu sayede yeni takipçilere de ulaşabileceksiniz. Makaleyi yazıp göndermek isteyenler iletişim sayfamdaki mail adresime gönderdikleri takdirde liste gün içinde teslim edilecektir.

GÜNCELLEME: Bu yazıya yorum atarken email kısmına yazdığınız posta adresine ücretsiz olarak gönderilecektir.

Değerlendirme
Tarih
Puan
51star1star1star1star1star

99 yorum

Yorum ekle